Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

A Presto-Pilot Kft. évek óta foglalkozik biotermékek importjával és nagykereskedelmével.Bio élelmiszerek, natúrkozmetikumok, testápolási termékek, valamint öko háztatási tisztítószerek ( Dr. Organic, Logona, Khadi, Sante, Neobio, Dr.Konopka, Organic Shop, Natura Siberica, Oma Gertrude, Farfalla, Almawin, Klar) teljes választékát kínálják az egészség és környezettudatos fogyasztók számára.

Feladatok:

  • Mass media megjelenések nyomonkövetése
  • Fogyasztói és kereskedelmi marketing kampányokat készítésében és lebonyolításában való részvétel
  • On-line, off-line aktivitások tervezése, kivitelezése
  • Értékesítési csapat akcióinak támogatása
  • Kapcsolattartás a külföldi gyártó cégekkel
  • Riportolás
  • Márkák teljesítményének nyomonkövetése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabizto MS Office ismeret
  • Megbízhatóság, csapatszellem, precizitás
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 09-17 óra között heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1300 Ft/óra
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre