Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing Asszisztens

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Pest, Budapest, Budaörs
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Munkavégzés helye:
Budaörs

Munkaidő:
Részmunkaidő

Nemzetközi partnercégünk megbízásából marketing asszisztenst keresünk részmunkaidős pozícióba.

Feladatok:

  • Különböző promóciók lebonyolítása, kisebb projectek önálló menedzselése
  • Project management-hez kapcsolódó feladatok: fordítás, prezentációk és riportok készítése
  • Promóciók teljes körű kiértékelése
  • Partnertalálkozók szervezése
  • POS raktárkészlet követése
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel, ügynökségekkel
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú hallgatói jogviszony, marketing/sales szakirány
  • Minimum 20 órás munkahét vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismeret (Powerpoint, Excel, Word)
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Rendszerben való és analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság új dolgok elsajátítására

Előny az állás betöltéséhez:

  • Jogosítvány
  • Francia / cseh / szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő beosztás, alkalmazkodva az iskolai elfoglaltságokhoz
  • Szakmai gyakorlat fogadóhely
  • Külföldi üzleti utazás, nemzetközi tréningek
  • 1 év határozott idejű szerződés, ami meghosszabbítható
  • Versenyképes fizetés
  • Támogató, kellemes munkakörnyezet, segítőkész kollégák, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el önéletrajzát a munkavégzés helyének feltüntetésével.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre