Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva
Dinamikus és pro-aktív személyiség vagy? Tele vagy ötletekkel és elképzelésekkel? Kreativitásodnak nem szab határt semmi sem?
Ha a válaszod IGEN, ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget és jelentkezz Marketing asszisztens-nek nemzetközi partnerünkhöz, aki kiemelkedő szerepet tölt be a fűtéstechnikai piacon!
-Rendezvények szervezése és adminisztratív támogatása
-Online marketing kampányok kezelése és fejlesztése
-Nyomdai anyagok készítésében való részvétel
-Promóciók szervezésének támogatása
-Marketing anyagok készletének kezelése
-Kimutatások és elemzések készítése

Elvárás

-Felsőfokú végzettség
-Pályakezdő, vagy 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
-Aktív angol nyelvtudás
-Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
-Dinamikus, motivált személyiség
-Megbízhatóság és pontosság

Amit nyújtunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Stabil, nemzetközi háttér
-Kiváló munkakörülmények
-Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens
Aktiválás időpontja 2019.10.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
HR asszisztens

Trenkwalder Kft

Elszámolások készítéseSzervezéses feladatokÚj m...
Székesfehérvár

Beszerző asszisztens

beszállítói adatok belső rendszerbe történő fel...