Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • LAMBDA SYSTEME Kft.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Rangos, nagymúltú, országos hálózattal rendelkező építőipari szakkereskedelmi cég

munkatársat keres.

A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Feladatai:

A marketing menedzser munkájának hatékony támogatása:

  • aktív részvétel cégünk offline és online marketing terveinek, kampányainak tervezésében, megvalósításában és utánkövetésében
  • vevői akciók tervezése, kivitelezése, nyomon követése, az eredmények kiértékelése
  • weboldalunk szerkesztése, új tartalommal történő folyamatos frissítése
  • eMarketing kampányok kezelése, hírlevelek szerkesztése, kiküldése, utánkövetése
  • közösségi média menedzsment (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin, stb.)
  • Employer Branding témakörrel kapcsolatos feladatok
  • rendezvények szervezésében történő közreműködés
  • magyar nyelvű katalógusok, prospektusok, egyéb értékesítést támogató kiadványok biztosítása, disztribúciója az értékesítők számára.
  • szakmai anyagok fordítása, kreatív szövegírás
  • reklám ajándékok beszerzése és kezelése
  • értékelések, kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok
  • marketing raktár rendben tartása
  • statisztikák készítése, adatbázisok kezelése

Amit várunk:

  • középfokú vagy felsőfokú marketing végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • legalább 2-3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek, affinitás és készség új programok elsajátítására és azok önálló használatára
  • nyitott személyiség, támogató attitűd
  • jó kommunikációs készségek
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • összetett, változatos és kreatív munkakör, lehetőség az egyéni képesség és tudás kibontakoztatására
  • jól felszerelt, kellemes irodai környezet, jó megközelíthetőség, ingyenes parkolási lehetőség
  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • szakmai tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi elérhetőségen várjuk:

Hartai-Cselényi Krisztina
marketing manager
Lambda Systeme Kft.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing menedzser, Médiaasszisztens, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre