Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing asszisztens

  • BSA Trade Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő online áruház

marketing asszisztenst

keres azonnali kezdéssel

Ha kreatív vagy és szeretnéd, hogy a hobbid legyen a munkád, ha kell egy hely ahol kiteljesedhetsz és otthon érzed magad, akkor gyere hozzánk!

Nálunk EGYÉNISÉGEK vannak ahol nem csak darab-darab a munkaerő. Nálunk számít a véleményed.

Feladataid leszenek:

  • webáruházak tartalmának adminisztrálása, folyamatos bővítése
  • webshopban megjelenő képek szerkesztése
  • termékprofilok, hírek és egyéb weboldal tartalmak szerkesztése, feltöltése
  • termékimportok, ár frissítések végrehajtása, ellenőrzése
  • weboldalakhoz kapcsolódó egyéb adminisztratív teendők végrehajtása
  • kapcsolattartás a partnerekkel, termékmenedzserekkel, a logisztikai csoporttal adott esetben angol nyelven

Elvárásaink:

  • webes tartalomkezelő rendszerek (CMS) használatában szerzett gyakorlat
  • marketingszöveg írásban szerzett tapasztalat. Ne okozzon problémát egy termék adatlap, egy blogcikk vagy egy email megírása
  • pontosság, precizitás, gyors és hatékony munkavégzés
  • MS Office, különösen az Excel magasabb szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • értékesítési véna előnyt jelent
  • grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség egy támogató környezetben
  • családias környezet, biztos háttér

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat, referenciamunkák és bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing elemző, Médiaasszisztens, Online marketing, Reklámszövegíró
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre