Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing asszisztens - Budapest (REC_2019_10_2)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.10.22.
Hirdetés azonosító: 2374158
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Marketing asszisztens – Budapest
(REC_2019_10_2)

Bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számíthatunk majd Rád! Mindezt teheted rész-, vagy teljes munkaidőben is!

Ha fontos számodra a rugalmasság, a szakmai kihívás és a közvetlenség a vezetőség részéről is, akkor Csatlakozz Hozzánk! És hogy mennyire vagyunk szerethetőek?

Azt döntsd el te: Link megjelenítése

Feladatok:

  • Közösségi média menedzsment: posztok megírása, oldalak kezelése
  • Egyszerű hirdetési képek szerkesztése grafikai programmal
  • Online és offline hirdetések létrehozása és optimalizálása
  • Statisztikák, jelentések készítése
  • Marketing munkatárs támogatása
  • Toborzás marketing - ötletelés, promóciók kidolgozása és megvalósítása
  • háttérfeladatok elvégzése

Amit kérünk:

  • Érdeklődés az online és offline marketing iránt
  • Facebook, Instagram ismerete
  • Grafikai programok alapszíntű ismerete (CorelDraw vagy Adobe Photoshop)
  • Microsoft Office eszközök alapfokú ismerete
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Precizitás, rendszerezettség
  • Önálló, kreatív munkavégzés

Előny:

  • Google Adwords és Google Analytics ismerete
  • Marketing szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rész-, vagy teljes munkaidő
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Munkához szükséges technikai eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Csapatépítők
  • Igényes irodai munkakörnyezet a Duna szomszédságában

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. ker. (Árpád fejedelem útja)

Az állás kezdésének várható időpontja: Azonnal

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing elemző, Médiaasszisztens, Médiaszakértő, Online marketing
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre