www.cvonline.hu

MÁRKABOLTI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 97 napja lejárt

MUNKA-TÁRS  HUNGÁRIA KFT.

Több évtizede stabilan működő, háztartási gépeket forgalmazó vállalkozás keres csapatába új kollégát

Feladatok, felelősségek

  • Az üzletben lévő közép- és felső kategóriás háztartási gépek értékesítése
  • Vevői igények maximális kiszolgálása
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció

 Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikatív magatartás

Előny

  • „Fehéráru” értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Apolló ügyviteli program ismerete

Amit ajánlunk:

  • Havi kb. 190.000.- Ft nettó jövedelem
  • Értékesítési folyamatban betanítás – „mentorprogram”
  • 20 éve stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai előrejutás cégen belül

Munkavégzés helye: Budapest, belváros
Kezdés: Megegyezés szerint
Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.16.