Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Map Specialist

  • Exact Solutions Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 30 napja lejárt
Feladatok:

Egy világszerte használt navigációs szoftver belső térképeinek előállítása. Globális és lokális térképszolgáltatók térinformatikai adatbázisainak elemzése, kezelése, konverziós feladatok végrehajtása és az ehhez tartozó egyéb feladatok (pl. support, dokumentáció) elvégzése.

Akit keresünk:
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban térképész, térinformatikus, geográfus vagy egyéb földrajztudományi területen)
  • Térinformatikai adatbázisok ismerete
  • Térinformatikai szoftverek készség szintű ismerete (ArcGIS v. QGIS v. MapInfo)
  • SQL alapszintű ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó, analitikus, pozitív gondolkodásmód
  • Világosan és hatékonyan képes kommunikálni (szóban és írásban egyaránt)
  • Minőségorientált szemléletű, igényes a saját munkájára
Előnyt jelent:
  • Programozási ismeretek (SQL, Python)
  • Navigációs adatbázisok ismerete
  • Agilis munkakultúra ismerete, munkatapasztalat
  • Navigációs szoftverek használatának ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Egy sikeres és elismert hazai világcég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Dinamikus nemzetközi növekedés, a jövő navigációs fejlesztéseiben való részvétel
  • Kiváló hazai szakemberekből álló fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, remek fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Csapatépítő rendezvények, családi programok, társadalmi felelősségvállalás, rugalmas munkaidő

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Adatfeldolgozó szakember
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre