www.cvonline.hu
Manuális Tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.07.31.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.
Hirdetés azonosító: 1644676
IT SERVICES FEJLÉC

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Manuális tesztelő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Banki informatikai rendszerek funkcionális tesztelése
  • Tesztesetek készítése tesztelési technikák alapján
  • Tesztek végrehajtása, hibák kezelése
  • Teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
  • Kapcsolattartása az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel
  • Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, alapszintű SQL ismeret
  • Legalább egy tesztmenedzsment eszköz, illetve hibakövető rendszer ismerete
  • Tesztelési folyamatok és módszertanok ismerete
  • Analitikus, logikus gondolkodás
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Probléma megoldási képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitás tűrés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent:

  • ISTQB Foundation Level vizsga
  • HP Quality Center ismerete, abban szerzett tapasztalat
  • Hibakövető rendszerek ismerete

  • Helyek Budapest
    Kategória IT / Informatika
    Minimális tapasztalat 2 év
    Szükséges iskolai végzettség Középiskola
    Aktiválás időpontja 2018.07.31.
    Iratkozzon fel állásértesítőre