Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Manuál Fűrészes Operátor

Cembrit Kft.
Régió: Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.26.

Manuál fűrészes operátor

munkatársat keresünk a Cembrit sikeres csapatába!

Profilunk a szálcement alapú homlokzati burkolóelemek gyártása. Világszínvonalú technológiánkkal, kimagasló minőségű termékeinkkel, munkatársaink megbecsülésével biztosítjuk a skandináv régió építőiparának vevői elégedettségét.

Feladatok:

  • Tárgyasztalos fűrészgép kezelése
  • Szálcement lapokból méretpontos minták kivágása
  • Méretellenőrzés (Tolómérő, centi)

Bérezés, juttatások:

  • 10% jelenléti bónusz,
  • Műszakpótlék
  • Bejárási támogatás (nettó 15 Ft/km, vagy a bérlet 86%-a)
  • Évi Br. 450.000 Ft Cafetéria az első teljes hónaptól
  • Nettó 25.000 Ft iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekenként
  • Cembrit nyári tábor, rajzpályázat a gyermekeknek
  • Dán kultúra

Munkarend: 3 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig, 8 órában

Munkavégzés helye: 2536 Nyergesújfalu, Bécsi út 7.

Helyek Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre