Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MANAGEMENT UTÁNPÓTLÁS PROGRAM (14-9371)

HumanField Kft.
Régió: Csongrád, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.18.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MANAGEMENT UTÁNPÓTLÁS PROGRAM
(14-9371)

pozícióba.

Feladatok:

  • 3 éves szakmai program keretén belül a gyártás különböző szegmenseit ismerheti meg, melyek lehetnek:villamosmérnöki/ karbantartási/ beszerzési/ logisztikai/ safety/ mérnökség területek.
  • Minden résztvevő projektmunka során, egy mentor vezetésével ismeri meg a cég valamennyi folyamatát.
  • A program elvégzése után lehetőség nyílik előrelépésre, akár középvezetői pozícióba is.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, létesítménymérnök, energetikai mérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és maximum 2 éves tapasztalattal rendelkező junior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejldődési lehetőség,
  • Lakhatási lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, bónuszrendszer.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9371”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre