www.cvonline.hu

Makroközgazdasági elemzési szakértő

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

(senior és junior pozícióba is)

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Sales és trading folyamatokat támogató elemzési feladatok ellátása;
  • Makrogazdasági-, fixed income- és devizaelemzések, valamint előrejelzések készítése;
  • Befektetési ajánlások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Szakmai középfokú aktív angol nyelvismeret szóban és írásban;
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés;
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Közép-Kelet európai, illetve orosz nyelvismeret.

Jelentkezési határidő: 2015. március 16.

Kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű pályázati anyagát a Karrierportálunkon meghirdetett munkakörre, jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.03.02.