Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Magas emelésű targoncavezető (Üllő)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, Üllő
  • A hirdetés 57 napja lejárt

Magas emelésű Targoncavezetőket

keresünk Üllőre.

Munkavégzés helye: Üllő, Pest megye

Feladatok:

  • Háztartási, műanyagipari termékek raktározása
  • Raktárrendezés Magas emelésű targoncával
  • Kisebb komissiózási feladatok ellátása (munkaidő 20 %-ban)

Elvárások:

  • Vezetőüléses targoncavezető engedély / 3324
  • 2-3 év tapasztalat magas emelésű targoncán
  • Állandó délelőttös vagy délutános műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 327.000 Ft / hó fizetés (Nettó 220.000 / hó)
  • 1 műszakos munkarend
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges:

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Budapest
Pest
Üllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre