Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.09.16.
Hirdetés azonosító: 1920797
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Machine Maintenance Engineer - Gépkarbantartó Mérnök

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Machine Maintenance Engineer

A munkakör célja / Purpose of this role:

Gép és berendezés oldalról a termelés hatékony kiszolgálása, a berendezések elvárt minőségi és hatékonysági szintjének biztosítása, a gépállásidők minimális szinten tartásával.

Fő feladatok / Main duties:

  • Felelősségi körében rendelt gyártóberendezések karbantartási és javítási tevékenységének koordinálása, esetleges végrehajtása.
  • A karbantartáshoz és a hibajavításhoz szükséges szervizek, alkatrészek, fogyóeszközök, tervezése, rendelése, költséghatékony alkatrészgazgálkodás megvalósítása a költségvetési kereteken belül.
  • Felelősségi körében rendelt gyártóberendezések müködőképességének biztosítása, a berendezések gyártói specifikáció szerinti működésének biztosítása, a termékek minőségi követelményeit kielégitő gép képességek biztosítása és folyamatos fenntartása.
  • A gép berendezés meghibásodását rögzitő PCS hiba adatainak folyamatos elemzése, akciók és feladatok meghatározása a gép állásidők csökkentése valamit az előfordulás gyakoriságának csökkentése érdekében.
  • Képzések és működési hatékonyságot eredményező feladatok meghatározása, végzése, oktatása, a karbantartó és üzemeltető személyzet részére. Előírt akciók és feladatok nyomon követése, a határidőre történő megvalósítás biztosítása.innen

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat (SMT területen szerzett tapasztalat előny)
  • Nagyfokú teherbirás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre