Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikus

  • Viresol Kft.
  • Visonta, Heves
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Logisztikus

munkatársakat visontai munkavégzéssel.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Megrendelőkkel történő egyeztetések lebonyolítása, folyamatos kapcsolattartás a Vállalat területeivel
  • Belföldi és külföldi szállítások szervezése és koordinációja
  • Készletgazdálkodáshoz kapcsolódó pontos, precíz adminisztráció elvégzése
  • Vállalatirányítási rendszerben rögzítendő információk naprakész vezetése
  • Rendelkezésre álló készletek kontrollja, szállításhoz köthető ütemezések meghatározása
  • Megrendelések és szállítások nyomon követése
  • A készletek, alapanyagok folyamatos ellenőrzése: készletkövetés, jelentés, értékelés, valamint kimutatások elkészítése
  • Reklamációkezelési folyamatok elvégzése
  • Leltározási feladatok ellátása

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Logisztikai területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervező- és elemző készség
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el.

Helyek Visonta
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre