Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikus

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Pest
  • A hirdetés 103 napja lejárt
Német tulajdonban lévő autóipari műszaki gumitermékeket, ajtótömítéseket gyártó taksonyi partnercégünkhöz keresünk Logisztikus munkatársat.
- A mindennapi termelés biztosításához szükséges alapanyagok félkész termékek és segédanyagok biztosítása, megrendelése.
- Áru megérkezésekor, kiszállításakor a szállítólevélnek megfelelő tételek mennyiségi vizsgálata és ellenőrzése közösen a raktárossal – eltérés esetén azonnali jelzés és reklamáció küldése
- A vállalatirányítási rendszeren belüli adatok folyamatos naprakész ápolása
- A szállításhoz szükséges dokumentációk elkészítése (pl szállítólevél, EKAER )
- A megrendelt termékek beérkezésének folyamatos figyelése eltérés esetén annak a termelés felé történő jelentése, figyelembe véve a minimális rendellési egységeket
- Ügyel arra, hogy a raktárkészlet ne növekedjen a célokban megfogalmazott mennyiség fölé, ugyanakkor biztosítva legyen a termelés biztonsága is.
- Napi kapcsolattartás a beszállítókkal
- Statisztikák vezetése kifejezetten a raktárkészlettel kapcsolatosan.
- Különböző termékek előírás szerinti tárolásának, kifejezetten a veszélyes anyagokra vonatkozó előírások betartása és betartatása

Elvárás

- Legalább középfokú szakirányú végzettség
- Min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Német nyelv folyékony ismerete elengedhetetlen valamint az angol és a lengyel nyelvismeret előnyt jelent
- Üzemeltetési ismeret, munkavédelmi és balesetvédelmi, valamint logisztikai ismeretek,
- Jó együttműködési és kommunikációs készség,
- Megfelelő térérzékelés,
- Pontos munkavégzés, erős adminisztratív készség.

Amit nyújtunk

- Multinacionális cégkultúra
- Fejlődési lehetőség

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Logisztikus

Trenkwalder Kft

o Fuvarszervezés magyarul és németül o Szállítá...
Szombathely

Logisztikus

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Országos gasztronómia szerviz partnercégünk szá...
XXI. kerület, Budapest, Pest

Projekt logisztikus - Veszprém

Man at Work Kft.

Feladatok: Új ellátási lánc tevékenységének bev...
Veszprém, Veszprém