Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikus - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.19.

Logisztikus

Feladatok:

A teljes ellátási lánc követése (beszerzés, gyártás és szállítás):

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői megrendelések ütemezése, változásainak nyomon követése
  • Vevői elvárásoknak megfelelő dokumentációk előkészítése
  • Vevői kérésekkel kapcsolatos problémák felmérése és megoldása
  • Vevői kérések kezelése, továbbítása a társosztályok felé
  • A vevő által elvárt határidők és minőség biztosítása
  • Vevői igényeknek megfelelő nyersanyagok és komponensek biztosítása
  • Nyersanyagok és alkatrészek készletszintjének fenntartása, nyomon követése
  • Gyártási tervek lekövetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Napi jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Határozott, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Min. 2-3 éves tapasztalat Supply Chain Management területen

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Szabadidős tevékenység támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre