Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikus - Tatabánya környéke

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Belső anyagáramlás biztosítása. Készletek nyomonkövetése. Komissiózás. Szállítmányok fogadása, átvétele, dokumentálása. Szállítmányok előkészítése. Vállalatirányítási rendszer kezelése.

Végzettség:
Legalább középfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Autóiparban, logisztikai területen szerzett 2-3 év tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez!

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációképes angol nyelvtudás

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Növekvő autóipari vállalkozás.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre