Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikus- Román nyelvtudással

Régió: Zala
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2019.01.09.
Hirdetés azonosító: 2297151
lejárt

Kerámia tetőcserép, szálcement sík- és hullámpalát, valamint minőségi beton tetőfedő anyagok gyártásában is több évtizedes tapasztalattal rendelkező partnercégünk román nyelvtudással logisztikust keres.

Feladatok:

  • Kereskedelmi menedzserek, szaktanácsadók támogatása
  • Vevői rendelések rögzítése,
  • Szervezési feladatok,
  • Kiszállítások megszervezése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, fuvarozókkal
  • Logisztikai adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes román és magyar nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Diszponens vagy fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt a 06 70 452 9058 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Helyek Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.12.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre