Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikus gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • Termékek kiszállításáért felelős szakemberek munkájának támogatása
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Vállalatirányítási rendszer naprakészen tartása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Magabiztosan beszélj és levelezz angolul
  • Ismerd jól a MS Office-t, és az Excel használata se okozzon gondot

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit mi kínálunk

  • Órarendhez igazodó, rugalmas időbeosztást
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségeket
  • Ingyenes céges buszjáratot Veresegyházra
  • Bruttó 1300Ft/óra diákbért

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre