Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai vezető

  • HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.
  • Téglás, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 161 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó autóipari vállalat

LOGISZTIKAI VEZETŐ

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Megtervezi, irányítja, ellenőrzi és értékeli a logisztikai csapat tevékenységét, a logisztikai folyamatokon keresztül biztosítja a termelés zavartalan működését – a teljes ellátási láncban
  • A termeléstervezésen keresztül javaslatot tesz az emberi erőforrás tervezésre, megtervezi a gépi erőforrások terheléseit - biztosítva a megfelelő szintű Vevőkiszolgálást
  • A Vevők korrekt, időben történő tájékoztatása ellátásukról, az aktuális gyártási, szállítási kondíciókról, illetve e kérdéskörben előforduló bármilyen akadályozó tényezőről
  • A Vevők által megküldött rendelések és előrejelzések alapján az anyag (alap-, segéd- és csomagoló anyag) ellátás biztosítása az alkatrész gyártó üzemek felé
  • Felelős és hatékony termelési alap- és segédanyagok készletgazdálkodásért, a beérkező áruk minőség és állagmegóvó kezeléséért, tárolásáért, belső szállításáért, a FIFO elv betartatásáért-, ill.  mindezek betartatásáért
  • A meglévő és az új beszállítókkal – magyar és angol nyelven – történő kapcsolattartás. A szállítók felügyelete, a szállítókkal való információáramlás biztosítása, egyeztetés vevő-szállító közös releváns témákban
  • A beszerzéssel és szállítmányozással kapcsolatos szerződéskötések, megrendelések időbeni biztosítása, az alternatív beszerzési lehetőségek feltárása
  • Támogatja az új termékek bevezetési tevékenységeit
  • Kooperációs partnerek és beszállítók felkutatása, Beszállító fejlesztés, szállítói auditok
  • Készletfelelősség a kezelt cikkekre vonatkozóan – ERP rendszer használata
  • Rendelési folyamatokhoz kapcsolódó riportok elemzése, javító intézkedések megtétele

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikusi végzettség
  • Logisztikai területen szerzett min. 5 év, vezetői munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Autóipari beszerzés területén szerzett szakmai gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, MS Projekt)
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás
  • Utazási hajandóság – főként belföld
  • Gépjárművezetői „B” kategóriás jogosítvány

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel
  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol és/vagy német nyelven az alábbi címekre várjuk:

4243 Téglás, 135/32 hrsz.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre