Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai vezető - Székesfehérvár

Man at Work Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.06.13.
Jelentkezési határidő: 2019.06.15.

Feladatok:

  • A logisztikai folyamatok teljes körű koordinálása, fejlesztése
  • A termelés zavartalan anyagellátásának biztosítása
  • Beszerzői döntések előkészítése, beszerzési folyamatok vezetése
  • Gyártástervezés, vevői kapcsolattartás
  • Raktárkészlet felügyelete, ellenőrzése
  • A logisztikai csapat vezetése, motiválása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú (logisztika, műszaki vagy közgazdasági) végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat logisztikai vezető pozícióban termelő cégnél
  • Multinacionális környezetben autóipari beszállítónál szerezett többéves munkatapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős vezetői kompetenciák
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezésével!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre