Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai vezető - Mezőlak

Man at Work Kft.
Régió: Mezőlak, Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.

Logisztikai vezető

Főbb feladatok:

  • A logisztikai folyamatok teljes körű irányítása
  • A belső és külső anyagellátás zavartalan működésének biztosítása
  • Bejövő áru mennyiségének optimalizálása
  • Készletek tervezése, kontrollja
  • A termeléstervezés koordinálása
  • A raktározási és anyagmozgatási folyamatok megtervezése és fejlesztése
  • Részvétel regionális költségmegtakarítási projektekben
  • A szállítási feltételek folyamatos ellenőrzése, költségek optimalizálása
  • A logisztikai folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások megtervezése
  • A logisztikai csapat vezetése (vevőszolgálat, termeléstervezés, IT, raktározás)
  • Együttműködés a társterületekkel
  • A területre vonatkozó KPI-ok nyomon követése
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, műszaki vagy közgazdasági)
  • Legalább 3 év logisztikai vezetőként szerzett tapasztalat autóipari gyártócégnél
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP, ORACLE)

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bér
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km)

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Mezőlak
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre