Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai vezető (Élelmiszeripar)

HSA Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.16.

Partnercégünk számára kategóriájában Közép-Európa egyik legmodernebb termelő és feldolgozó üzemébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok teljes körű tervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • Az alapanyag ellátási lánc koordinálása és irányítása a termelés számára
  • Segédanyagok beérkeztetésének tervezése, irányítása
  • A fuvarszervezéssel és a fuvarozással kapcsolatos ügyintézésének irányítása és ellenőrzése.
  • Társterületekkel való szoros együttműködés kialakítása
  • A készletek folyamatos nyomon követése  (alapanyag, késztermék, göngyöleg)
  • A minőségbiztosítási elvárások betartása és betartatása.
  • Raktári informatikai rendszerek működtetése és ellenőrzése.
  • A hatósági ellenőrzéseken, a kereskedelmi és tanúsítói auditokon való aktív részvétel

Elvárások:

  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves élelmiszeripari tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó szervező és elemző készség, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete (Angol)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser
Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök, Termelési hivatalnok
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre