Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Human Centrum Kft.
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Debrecenben 2005 óta jelenlévő logisztikai partnercégünk bővíti csapatát, várjuk jelentkezését logisztikai ügyintézői pozícióba.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a németországi ügyfelekkel, partnerekkel
  • szállításszervezés
  • raktári folyamatok koordinálása
  • a munkakörhöz szükséges adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • középfokú végzettség
  • átlagon felüli szervezőkészség
  • terhelhetőség
  • kitűnő problémamegoldó képesség
  • logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos számítógép-használati ismeret (elsősorban Office programok)

Munkaidő

  • hétköznapokon: 08:00-16:00

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • kezdő bérezés: bruttó 400.000 Ft/hó
  • cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • szakirányú logisztikai végzettség

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Kérjük, hogy jelölje meg a munkához kapcsolódó bérigényt is az önéletrajzban. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre