Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.25.

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Árumozgatás, rendelések összeállítása, szállítások előkészítése
  • Raktár nyilvántartásainak vezetése, a változások adminisztrálása
  • Jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatos munkavállalási hajlandóság
  • Legalább heti 15 óra munkavállalás
  • Munkaidő: hétköznapokon 08.00-17.00 között, rugalmas időbeosztású műszakokban

Jelentkezni lehet:

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Szakmai gyakorlat teljesítésére is van lehetőség!

Helyek Veszprém
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre