www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 72 napja lejárt

Hello kedves nyitott szemmel járó, egy-egy állásajánlatra felcsillanó szemű potenciális munkatárs!

Mi most egy olyan embert keresünk a logisztikai osztályunk szállítmányozási területére, aki nem úgy jár-kel ezen a téren mintha tojásokon lépkedne, hanem már magabiztos, határozott léptekkel tud eligazodni az alapanyag rendelés, a szállítástervezés, valamint a kiszállítás csodálatos útvesztőjében.

Őszintén: a logisztika nálunk egy igencsak változatos, gyors reakcióidőt igénylő, de annál nagyobb sikerélménnyel kecsegtető terület.

Ha kíváncsi vagy, hogy mik lennének a feladataid, olvass tovább!

  • Napi szinten kell majd kapcsolatot tartanod a diszpozíciós osztállyal és a logisztikai vezetőnkkel.
  • A termékek kiszállításához kapcsolódóan kiszállítási dokumentációkat (pl. fuvarokmány, szállítólevél, VDA dokumentáció) kell készítened, méghozzá nagyon pontosan, hogy a termelés ne álljon meg egy percre sem, hiszen az autóipar, főleg a prémium kategóriás autók gyártása precizitást kíván!
  • Szükséged lesz a német nyelvtudásodra is - mert a beszállítóink németek, és velük gyakran kell egyeztetni – akár e-mailben akár telefonon, valamint az anyagkönyvelések ERP rendszerben történő könyvelésénél is előbukkanhat egy-egy német szócska a szállítóleveleken.
  • Neked kell majd biztosítanod, hogy a hozzád tartozó projektek kiszállításai zökkenőmentesen menjenek.
  • Továbbá természetesen naaaagyon fontos, hogy minden kapcsolódó területtel jól és összehangoltan tudj együttműködni.

Igazából ha még mindig sikerült fenntartani az érdeklődésed, félig meg is vagyunk, de azért még egy-két dologgal szeretnénk, ha rendelkeznél:

  • Elég fontos lenne, hogy legyen tapasztalatod a fent felsorolt feladatokban, mert akkor nálunk is sokkal gyorsabban fel fogod tudni venni a fonalat.
  • Elegendő számunkra egy érettségi is, de ha van szakirányú végzettséged vagy diplomád, az mindenképpen jó pont.
  • Szeretnénk, ha az új kollégánk jól értene az informatikához, hiszen Excel-ben és ERP rendszerben egyaránt kell majd dolgoznod.
  • Ha láttál már autóipari gyártást (nem tv-n, hanem élőben), újabb jó pontot jelent nálunk.

Na és hogy ha még mindig tart az érdeklődésed, akkor idesüss, mivel várunk majd:

  • Egy pezsgő logisztikai irodával, 12 fős csapattal, ahol garantáltan nem fogsz unatkozni.
  • Valóban változatos, egyedi és széria-gyártású autóipari projekteken dolgozhatsz.
  • Versenyképes bérezéssel, cafeteriával, és a munkába járás támogatásával honoráljuk ha minket választasz.
  • Hosszú távon számítunk a munkádra, szóval nálunk biztos helyed lesz.
  • Ingyen kávéval támogatjuk a munkanapok üdeségét.
  • Bepillantást nyerhetsz egy prémium kategóriás autók részére beltéri elemeket gyártó beszállító vállalat napi működésébe, bebiztosítva ezzel, hogy szuper tapasztalatokat szerezz!

Ha meggyőztünk és belevágnál akkor küldd el az önéletrajzod Dórának a jelentkezés gombra kattintva, és felvesszük veled a kapcsolatot. A levél tárgyába írd bele: Logisztikai ügyintéző pozíció.

Várunk Bonyhádon!

Helyek Bonyhád
Tolna
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.04.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre