www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző

Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 1094967

Nemzetközi logisztikai partnerünk megbízásából keresünk éjszakai munkavégzésre munkatársat hosszútávra az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Légi és tengeri, szállítmányok koordinációja, nyomon követése, adminisztrációja
  • Fuvarlevelek és egyéb okmányok ellenőrzése, beszerzése, kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás kiemelt ügyfelünkkel
  • Kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel angol nyelven (szóban és írásban)
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb ügyfélszolgálati tevékenység

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Pontosság, precizitás.

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés,
  • Multinacionális környezetben, inspiráló logisztikai kihívások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Munkaidő hétfőtől péntekig 22:00-06:00,
  • Munkavégzés helye: Vecsés, Airport City Logisztikai Park
  • Hosszú távú, stabil munkahely,

Előnyök:
  • Légi- vagy tengeri szállítmányozásban szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat,
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés