Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai ügyintéző-ügyfél kapcsolattartó

  • Prokoncept Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Az energiatakarékos és passzív építőelem-rendszer gyártó Energia Unió Zrt.

logisztikai ügyintéző-ügyfél kapcsolattartó

munkatársat keres

Budapest XIII. kerületi központi irodájába.

Feladatok:

  • a társaság képviselete az ügyfelek felé
  • ügyfél-kapcsolattartás, vevői megrendelések nyomon követése
  • építőanyag kiszállítások megrendelése, koordinálása
  • fuvarszervezés
  • építőanyag árajánlatok bekérése
  • a feladatkörhöz tartozó adminisztráció naprakész vezetése

Elvárások:

  • legalább középfokú, lehetőleg logisztikai végzettség
  • excel magabiztos ismerete, használata; felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Word, Outlook
  • hasonló munkakörben, vagy építőipari területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • leinformálhatóság

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • budapesti lakhely

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre