Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai tervező

  • Hire-One Kft.
  • Kecskemét
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Pozíció leírása:

Átfogó logisztikai koncepciók és az ehhez kapcsolódó műszaki, tárolási, szállítmányozási megoldások megtervezése;
A szükséges erőforrásokkal, költségekkel kapcsolatos kalkulációk elkészítése;
Az implementációs projekt megtervezése, a projekt, illetve projektcsapat koordinációja;
A minőségi követelmények, a budget és a határidők betartása, a szükséges erőforrások előteremtése, allokálása;
Pontos státusz riporting a belső és külső ügyfelek számára;
A piac, a szakmai trendek, sztenderdek, új technológiák, nyomon követése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
Angol VAGY német nyelv tárgyalási szintű ismerete;
Kiváló elemző készség
Vevőközpontúság

Előny:

Autóiparban szerzett tapasztalat;

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kellemes munkahelyi légkör;
Energikus és szakértő csapat;
Változatos feladatok;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Versenyképes jövedelem.

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre