Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Logisztikai tervező
Trenkwalder Kft
Régió: Zalaegerszeg
Hozzáadva: 2018.09.23.
Jelentkezési határidő: 2018.08.20.
Hirdetés azonosító: 1709422
lejárt
Stabil háttérrel rendelkező multinacionális megbízónk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
  • Hosszú távú termelési terv készítése termelés, végellenőrzés, valamint tervezési osztályok tekintetében
  • Vevői megrendelések kezelése, kapcsolattartás a nem konfigurált termékekre
  • vevői előrejelzések kezelése, erőjelzési hatékonyság mérése, visszajelzés
  • belső kommunikáció a társosztályokkal
  • Alvállalkozói gyártástervezés, kapacitás elemzés
  • Belső SIOP folyamat vezetése (sales, inventory and operational planning)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Termeléstervezésben szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség nemzetközi vállalatnál
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Zalaegerszeg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.06.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre