Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai tervező - Beszerzés

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva
Multinacionális partnerünkhöz keresünk egy nagyszabású új projekt keretében logisztikai tervezés területére új kollégákat. Ha a beszerzés, termeléstervezés vagy gyártástervezés területén több év tapasztalattal rendelkezel, és felsőfokon beszélsz angolul, várjuk jelentkezésedet.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Beszerzési terv elkészítése a DRP alapján
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és partnerekkel a termékek szállításával, elosztásával kapcsolatban
  • Havi előrejelzések készítése a keresleti igényekről
  • Hatékony készletterítés megvalósítása, termelés és elosztás tervezés
  • Értékesítési előrejelzések egyeztetése, ellenőrzése
  • Készletmonitorozás
  • Napi együttműködés a társterületekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Az első hónapokban néhány hét utazás vállalása, Európán belül
  • SAP tudás
  • Minimum 3-4 év tapasztalat Supply Chain, tervezési területen
  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség
  • Erős Excel tudás
  • Előny a felsőfokú német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Karrierlehetőség, nemzetközi munkakörnyezet
  • Komoly szakmai kihívások, képzési lehetőségek
  • Horizontális és vertikális előrelépési lehetőségeket
  • Versenyképes juttatási csomag
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre