www.cvonline.hu

Logisztikai Rendszeradminisztrátor

  • A hirdetés 95 napja lejárt

GEFCO Magyarország Kft.
hu.gefco.net/hu
A GEFCO több mint 60 éves múlttal rendelkező multinacionális szállítmányozási vállalat, mely a világ 42 országában nyújt magas színvonalú logisztikai megoldásokat és közel 12 000 munkavállalót foglalkoztat.
A GEFCO szolgáltatásai immár 10 éve Magyarországon is elérhetőek. Főbb tevékenységi területeink közé tartozik a közúti-, tengeri-, és légi szállítmányozás, raktárlogisztika,  gépjárműszállítás valamint a 4PL logisztikai szolgáltatás.
Jelenleg:

munkakörbe keressük munkatársunkat

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Logisztikai IT rendszerek adatainak naprakészen tartása, szükség esetén a rendszeradatok módosítása
  • Napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Adatelemzés, a jelentkező hibák kiváltó okainak felkutatása és megszüntetése
  • A napi operációs tevékenységek támogatása, egyedi esetek kezelése
  • Rendszeres riportok készítése és küldése az egyes leányvállalatok felé
  • Új logisztikai projektekben való részvétel

Milyen készségekre lesz szükség  ehhez a munkához?

  • Aktív Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (preferált a logisztikai vagy gazdasági terület)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat (lehetőleg multinacionális környezetben)
  • Jó analitikus és problémamegoldó készség
  • Precíz, proaktív attitűd
  • Monotónia tűrés

Mit kínálunk cserébe?

  • Vidám, dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafetéria juttatás

Plusz infók:

  • Azonnali munkakezdés
  • 2 éves határozott idejű munkaszerződés – mely a GEFCO-n belüli legetőségeknek megfelelően módosítható
  • Munkavégzés helye: jól megközelíthető Bp. XI. kerületi irodaház

Miért jó választás a GEFCO?
Budapesti és Biatorbágyi  irodáinkban több, mint 70 kollégánknak biztosítunk kellemes munkakörnyezetet és kiemelt figyelmet fordítunk egészségükre, ezért dolgozóink privát szakorvosi szolgáltatásokat is igénybe vehetnek. Amellett, hogy rendszeresen szervezünk céges programokat, a munkahelyi légkört az energikus munkatársak és a csapatmunka teszi még jobbá. Fontosnak tartjuk a társadalmi felelősségvállalást is, ezért évente szervezünk Önkéntes napot és minden karácsonykor adománygyokat gyűjtünk a rászorulók számára.

Helyek XI. kerület
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Rendszeradminisztrátor, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.20.