Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai projektmenedzser

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 35 napja lejárt

Megbízónk, Európa egyik jól ismert autóipari gyártója, amely több száz főt foglalkoztató vállalattal rendelkezik Magyarországon, Budapest déli vonzáskörzetében. Jelenleg bővülő csapatukba keressük

Logisztikai projektvezető

munkatársukat.

Feladatok:

  • Meglévő folyamatok feltérképezése
  • Folyamatok időszükségletének meghatározása, felmérése
  • Folyamat javító tevekénységek megtervezése, ütemezése azok felügyelete
  • LEAN management eszközeinek (PDCA, Kanban, 5S) alkalmazása implementálása az operációban
  • Gyökérok elemzések irányítása (Fishbone diagramm, 5WHY )
  • A projektek napi szintű operatív támogatása és ügyintézésének ellátása (feladatok, kockázatok, változások menedzselésében való részvétel).
  • A projektek folyamatának és erőforrás-szükségletének megtervezésében való részvétel
  • Árkalkulációk / elemzések elvégzése
  • Delegált részfeladatok önálló elvégzése

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi diploma
  • Prezentációs, konzultációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Haladó Microsoft Excel (Office) erős ismerete
  • Stressztűrő képesség, csapatmunka
  • 6SIGMA Black Belt vagy Green Belt végzettség előnyt jelent
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint és / vagy Német - Középfok/kommunikációképes szint

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti munkabér + 13. havi fizetés + cafeteria + bónusz
  • Nemzetközi nagyvállalati stabilitás, de családias hangulat, ahol az ember értéket képvisel
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási projekt menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre