Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai osztályvezető

OBI Hungary Retail Kft.
Régió: Budaörs, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.20.
Jelentkezési határidő: 2019.09.22.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budaörsi áruházunkba

LOGISZTIKAI OSZTÁLYVEZETŐ

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • zavartalan kereskedelmi folyamatok biztosítása az áruház teljes területére vonatkozóan
  • áruházi kollégák eladótéri munkájának, vevőorientációjának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • a lehető legnagyobb forgalom elérése az értékesítés fejlesztésével
  • a vevőkiszolgálás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • készletgazdálkodás, árufeltöltés gördülékenységének biztosítása
  • kihelyezési sztenderdek megvalósításának biztosítása
  • hatékony munkaidő-beosztás megszervezése a hatályos munkaidőmodell betartása mellett

Elvárások:

  • középfokú, releváns szakmai végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • eredményorientált hozzáállás
  • vevőközpontú gondolkodású, dinamikus, jó csapatépítő jellem
  • jó kommunikációs képesség
  • erős együttműködési hajlandóság
  • elkötelezettség saját maga, és kollégái fejlesztése mellett

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy piacvezető európai vállalatnál
  • szakmai tréningek
  • átlagon felüli, kiszámítható bérezés
  • havi prémium
  • karácsonyi jutalom
  • cafeteria
  • dolgozói vásárlói kedvezmény

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Raktárvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre