www.cvonline.hu

Logisztikai Operatív vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.01.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.

Közép-Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata Operatív vezetőt keres

Pozíció leírása / Job description

- A vállalattal kapcsolatos minden operatív, úgymint logisztikai, raktározási, gondnoksági csoport irányítása
- Munkacsoportok középvezetőkön keresztüli irányítása felsőszintről
- A vállalat központi raktár működésének irányítása felsőszintről
- A logisztikai, raktározási, és gondnoksági munkacsoportért felelős csoportvezetők/vezetők koordinálása, irányítása
- A logisztikai, raktározási munkacsoportért felelős csoportvezetők/vezetők féléves, éves teljesítményértékelésének elkészítése
- A vállalat magyarországi stratégiájának megalkotásában való részvétel és az azzal járó felelősség, stratégia betartása, betartatása
- A magyarországi vállalat előrejelzések (forecast) előkészítése és az ahhoz szükséges adatszolgáltatás

Elvárások / Requirements

- 5-10 éves vezetői tapasztalat
- minimum 3 év vezetői tapasztalat logisztikai területen, első körben raktározás
- határozott személyiség
- erős irányítási képesség
- terhelhetőség
- ugalmasság
- jó koordinációs készség
- felelősségteljes hozzáállás
- jó kommunikációs és problémamegoldás készségek
- felsőfokú végzettség
- tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- vállalati gépjármű
- bónuszrendszer
- fiatalos, jó hangulatú közösség
- nemzetközi, 24 órás balesetbiztosítás
- nemzetközi, biztos háttér

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Logisztikai vezető

HSA Kft.

Feladatok: A logisztikai csapat munkájának megt...
Hajdú-Bihar

Trenkwalder Kft

6 fős logisztikai szervezet vezetéseA raktári k...
Pécs

Operatív Beszerző

Beszállítói partnerek felkutatása, tenderezteté...
Nyírbátor