Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai operációs vezető

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat logisztikai operációs koordinátor munkakörbe Ausztriába (Salzburg).

Feladatok:

  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása
  • A kontrolling feladatok, a cash flow és likviditási tervezés koordinálása
  • A cégvezető által kitűzött vállalati célok megvalósítása
  • Napi és heti riportolás a cégvezetés felé
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése, a folyamatok optimalizálása
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, éjszakai áruterítés koordinálása
  • Eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása
  • Részvétel a számlázási folyamatokban
  • Munkatársak felvétele

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Vezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Csapatvezetésben szerzett rutin
  • Erős vezetői készségek
  • Költözési, utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • Logisztikai piac ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Ausztria (Salzburg )

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott német és magyar nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és a pozíció megjelölésével.

Helyek Ausztria (Salzburg, Ausztria)
Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser
Külföldi munka
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre