Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai műszakvezető

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

A felelősségi körébe tartozó kollégák munkájának közvetlen szervezése, ellenőrzése;
Oktatások, képzések koordinálása;
Folyamatos anyagellátás biztosítása;
A kimenő visszáru, göngyöleg és selejt forgalmának koordinálása;
Napi és ad hoc jellegű statisztikák elkészítése;
Leltározások előkészítése és szervezése;
Az anyagok, áruk raktározási rendjének betartása és betartatása;
Társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás;
Targoncákkal kapcsolatos operatív tevékenységek ellátása;
Projekt feladatokban való aktív részvétel.

Követelmények:

Középfokú végzettség
Releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos rend vállalása
Felhasználói szintű MS Office

Előny:

Raktárosi logisztikai tapasztalat
Targoncavezetői jogosítvány

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
Havi és éves bónusz
Fejlődési lehetőség

Helyek Dorog
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre