Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

Régió: Mohács, Baranya

Hozzáadva: 2019.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.27.

A Cvonline.hu ügyfele piacvezető helyet foglal el a tartástechnológiai berendezések gyártása és beépítése területén. A cég ereje a jól szervezett, összehangolt csapatmunkában rejlik és a vállalkozás minden területén munkatársainkkal azért dolgozunk, hogy tovább tudjuk gyarapítani elégedett partnereink körét.

Mohácsi munkavégzésre keressük csapatunk új tagját

munkakörbe.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőinkkel telefonon és e-mailben
  • Vevői megrendelések fogadása, ellenőrzése, visszaigazolása, ütemezése
  • Igényváltozások követése, vállalatirányítási rendszerben való rögzítése
  • Kapcsolattartás társterületekkel (termelés, pénzügy, raktár stb.)
  • Vevői/beszállítói logisztikai problémák (fuvarszervezésből adódó váratlan helyzetek, reklamációk) kezelése
  • Projektmunkák anyagszükségletének nyomon követésében a projektfelelősök támogatása
  • Javaslattétel raktárkészletek és munkafolyamatok optimalizálására és költséghatékonysági intézkedések bevezetésére
  • Készletállomány folyamatos elemzése, törzsadatok szakszerű karbantartása
  • Alap- és segédanyagok biztosítása a termelés számára meghatározott készletmennyiség figyelembevétele alapján
  • Alapanyagok, áruk határidőre történő beszerzése
  • Adatkezelés a céges vállalatirányítási rendszerben
  • Leltározáson való részvétel

Elvárások:

  • Érettségi
  • Logisztikában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. ERP/SAP)
  • MS Office ismeretek
  • Angol VAGY német nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk:

  • családias környezet, 35-40 fős cég
  • jó hangulat
  • segítő közeg
  • megbecsült munka
  • korrekt juttatási csomag

Munkavégzés helye: 7700 Mohács, Pécsi út 66.

Helyek Mohács
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző, Raktárvezető
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre