Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • Szakmunkásállások.hu
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 48 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • A cég tevékenységét biztosító raktározási folyamatok (beszállítási, anyagkezelési, műveletközi tárolás, vevői megrendelések teljesítése, komissiózás, kiszállítás, stb.) adminisztrálása
  • Napi disztribúciós folyamatok felügyelete
  • GPS adatok feldolgozása
  • A logisztikai tevékenységet leíró riportok készítése
  • A logisztikai folyamatokra vonatkozó szabályok betartása
  • Kapcsolattartás a cégcsoporthoz tartozó leányvállalatokkal és beszállítókkal

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Aktív MS Excel ismeret, gyakorlat
  • Jó analitikus és elemző képesség

Előnyt jelent:

  • Releváns logisztikai adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv aktív ismerete, illetve másodnyelvként német vagy horvát nyelvű kommunikációs készség előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Fizetés: Br. 300 000 – 350 000 Ft
  • Teljes bérre bejelentett munkaviszony
  • Kizárólag előre egyeztett túlóra, hó végi kompenzációval
  • Dolgozói telefon magánhasználati kerettel
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Kiváló, munkakörülmények, barátságos csapat
  • Több hónapon átívelő bevezető program
  • Kétműszakos (H-P) 8:00-16:30, illetve 10:00-18:30 munkarend – home office lehetőséggel

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Kapcsolattartó neve: Bana Adrienn

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre