Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.12.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.
Ügyfelünk speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó francia tulajdonban lévő multinacionális vállalat.

Magyarországi gyártóbázisuk évek óta folyamatosan növekvő gyártási kapacitással dolgozik közel 50 fővel, több milliárd forintos éves árbevételt realizálva.

A folyamatos bővülés miatt az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Feladatok:

  • A vevőszolgálat által elfogadott rendelések visszaigazolása, fuvarozásának megszervezése,
  • Termékek kiszállításának teljes körű ügyintézése (fuvarszervezés, dokumentumok kiállítása, EKAER, vámolás),
  • Raktárkészlet kezelése, raktárosok munkaszervezése a napi ki és bejövő fuvarok alapján,
  • Alapanyag beszállítókkal kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása,
  • Termelési terv alapján alapanyag beszerzés meghatározása és ütemezése,
  • Alapanyag készletek szintjének nyomon követése, szükséges intézkedések megtétele,
  • Raktár telítettség felügyelete, raktárkihasználtság optimalizálása,
  • Kisebb fuvarok szervezése társosztályok kérése alapján.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (érettségi, vagy kereskedelmi középiskola),
  • 2 – 3 év tapasztalat fuvarszervezés területén,
  • Angol nyelvtudás erős kommunikációs szintű ismerete szükséges a pozíció betöltéséhez,
  • Microsoft Office365 programok (Excel, Word, PowerPoint, stb.) felhasználói szintű ismerete, Outlook használat.

Előnyök:

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Beszerzési vagy vevőszolgálati területen szerezett tapasztalat,
  • szakmai felsőfokú végzettség (logisztikai területen),
  • tárgyalóképes német nyelvtudás, vagy valamely szláv nyelv ismerete,
  • valamely integrált ügyviteli rendszer használatában szerzett gyakorlat.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, modern irodai környezet,
  • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség, jó csapatszellem,
  • Versenyképes fizetés, különböző juttatásokkal,
  • Bejárástámogatás, cafeteria,
  • Céges telefon.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre