Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.11.
Hirdetés azonosító: 1959483
lejárt

Logisztikai partnerünk a TNT részére keresünk diákokat, adatrögzítési és adminisztrációs munkakörre Ferihegy I-re. Vonattal Nyugatiból kb.20 perc alatt kijutsz, amire több helyen fel lehet szállni  - Zugló, Kőbánya-Kispest - a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Minden feladatra betanítunk, számos diákunk dolgozik itt, jó csapat vár.

Feladatok:

  • e-mailek megválaszolása
  • egyeztetés ügyfelekkel
  • iratrendezés
  • futárokkal való kapcsolattartás
  • egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00. Legalább 3-4 nap számítunk rád, de ha 5 napot érsz rá, az sem baj :)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1150 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre