Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs (Szolnok)

HSA Kft.
Régió: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.12.26.
Jelentkezési határidő: 2019.11.07.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Logisztikai munkatárs

Főbb feladatok:

  • Alkatrészek összekészítési, beszerzési, logisztikai tevékenységének elvégzése
  • Tevékenység előrehaladásának, heti ütemtervének nyomon követése
  • Kapcsolattartás, az anyagok helyszíni rendelkezésre állásának biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki termékek raktározásában szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat
  • Szervízben vagy gyártó üzemegységben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Targonca vezetői jogosultság

Amit a cég kínál Önnek:

  • Azonnali kezdés
  • Bruttó 350-400 ezer Ft havi fizetés
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre