Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs - Középfokú cseh nyelvtudással

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.03.21.
Jelentkezési határidő: 2019.04.19.
Hirdetés azonosító: 2315051

Ügyfelünk a világ egyik legjelentősebb gázszolgáltató vállalata, akik Répcelakon lévő kelet-európai logisztikai központjukba keresnek cseh nyelvtudással rendelkező kollégát.

Főbb felelősségi területek:
  • Cseppfolyós gáz rendelések és szállítmányok felügyelete a Kelet-Európai régióban
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel főként e-mailben
  • Megnrendelések egyeztetése a sales és marketing osztállyal
  • Szállítmányozás koordinálása

Amire szükséged lesz a sikeres pályázáshoz:
  • Legalább középszintű végzettség
  • Legalább középfokú cseh nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Alapvető számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előzetes releváns tapasztalatot nem igényel a pozíció.

Miért jelentkezz?
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi trainingek
  • Folyamatos fejlődés, hosszútávú karrier perspektíva
  • Családias környezet egy biztos hátterű multinacionális cég kötelékein belül

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kattints a "Jelentkezem" gombra, vagy küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Sales Office Agent Cseh nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartásÉrt...
Budapest

Adatbázis kezelő (cseh+angol)

Adatbázis kezelő Szeretnél Magyarország egyik l...
Budapest

Logisztikai munkatárs - Komárom

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Komárom