Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs - Komárom

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Szivattyúk, technológiai rendszerek üzemeltetése felügyelete. Vasúti és közúti kocsik lefejtésének és töltésének a végzése. Gépek, szerelvények üzembiztonságának ellenőrzése. Rendszeres karbantartási munkák elvégzése.

Végzettség:
Középfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:
12 órás, két műszakos munkarend vállalása 4+4-es munkarend "B" kategóriás vezető engedély Megbízható munkavégzés, utasítások pontos betartása

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
A régióban stabilan jelenlévő, szegmensében piacvezető családias vállalkozás.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Komárom-Esztergom
Komárom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre