Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.10.20.
Hirdetés azonosító: 2139273

Megbízónk Europa egyik legnagyobb   multinacionális  gyártó vállalata, jelentős autóipari beszállító . Számára keresünk jelentkezőket   az alábbi     munkakörbe:

Feladatok

  • Logisztikai folyamatok felmérése, optimalizálása
  • Anyagáramlás optimális folyamatának kialakítása,fenntartás
  • Reklamációk (külső – belső) kivizsgálása, szükséges kiküszöbölő intézkedések megtétele, végrehajtás nyomon követése
  • Gyártó kapacitás optimális kihasználtságának biztosítása
  • Társterületekkel történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség – preferáltan logisztikai területen
  • 1-3 éves termelési logisztikában szerzett tapasztalat
  • Gyártási technológiák széleskörű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Autóipari gyártónál szerzett gyakorlat

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális közeg
  • Korszerű automatizált gyártókörnyezet
  • Karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, bejárási támogatás, 13.havi fizetés,karácsonyi juttatás)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Vörös Jutka
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre