Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai mérnök (Kecskemét)

  • Az álláshirdetés 21 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Az új megoldások, folyamatok megtervezésében, implementálásában aktív részvétel;
A folyamatok alapos ismerete és a dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása;
Rendszer szemléletű folyamatos fejlesztés;
A partnerekkel való szoros együttműködés;
Változásmenedzsment.

Követelmények:

Keresünk hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkező jelöltetek, akik angol-vagy német magabiztos nyelvtudással rendelkeznek;
Junior folyamatmérnökök jelentkezését is várjuk, akik németül beszélnek;
Gyártásban vagy gyártáslogisztikában szerzett tapasztalat;
Ügyfél orientált szemlélet és rendszerszintű gondolkodás.

Előny:

Komoly előnyt jelentenek a lean vagy Six Sigma ismeretek.

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kellemes munkahelyi légkör;
Energikus és szakértő csapat;
Változatos feladatok;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Versenyképes jövedelem.

Iratkozzon fel állásértesítőre