www.cvonline.hu

Logisztikai küldemény-feldolgozó

Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.03.

Partnercégünk részére új kollégákat keresünk azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladat:

-          postai küldemények feldolgozása

-          nagy súlyú (kb. 30 kg) csomagok kézi mozgatása

Elvárások:

-          alapfokú végzettség

-          jó fizikai teherbírás (kb. 30 kg súlyok emelése)

-          éjszakai munkavégzés vállalása

-          azonnali munkába állás

Munkavégzés helye:

-          Budaörs (a munkába járást céges buszjáratok biztosítják)

Munkaidő:

-          Éjszakai munkavégzés 20:25-04:45 között

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budaörs
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő