Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük partner vállalataink és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Gyöngyös környéki termelő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező megrendelések feldolgozása és rögzítése számítógépes rendszerben,
  • Megrendelések összesítése és egyeztetése a termelési területtel,
  • Távfelügyeleti rendszer ellenőrzése,
  • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás, kiszállítások ütemezése,
  • Fuvarszervezés, útvonalak, járattervek elkészítése, optimalizálása,
  • Készletfigyelés, készletforgási sebesség elemzése, értékelése,
  • Logisztikai vezető munkájának támogatása,
  • Kimutatások, jelentések, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • Legalább 3 év logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv stabil, legalább középfokú ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges (elsősorban írásban),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Erős számítógépes ismeret,
  • Pontos, önálló munkavégzés, precíz adminisztrációs és szervező készség,
  • Előny: ADR, EKÁER tapasztalat, valamint Navision, vagy bármely vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria),
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gyöngyös környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Gyöngyös
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre