Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A Kärcher Hungária Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

A logisztikai koordinátor kapcsolatot tart a helyi piac és a németországi regionális és központi logisztikai egységek között. Ez a szerep az iparági értékesítési egységekkel való szoros kommunikáció során elkészített kereslet (fogyás) tervezést, valamint a fizikai logisztikához kapcsolódó valamennyi ügyféligény (pl. hozzáadott értékű szolgáltatások vagy a kereskedelmi láncok szállítási követelményei) kezelését foglalja magában.

FELADATOK:

  • piaci információk (értékesítési csatornák felelőseivel való kapcsolattartás útján) alapján kereslet (fogyás) tervezés
  • előkészíti és koordinálja az értékesítési/üzletviteli találkozókat az értékesítési részlegekkel és a vezetőséggel szoros együttműködésben
  • projektmegrendelések koordinálása és kapcsolódó nyomonkövetése
  • foglalási rendelések adminisztrációja SAP-ban (kampányok, akciók, stb. esetében)
  • speciális vevő kiszolgálási igények kezelése (például értéknövelt szolgáltatások, szállítási követelmények, reklamációk, stb.)
  • közvetlen kapcsolattartó partner a regionális logisztikai egység számára Németországban
  • cikktörzs karbantartás

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP és MS Office ismere
  • erős, határozott kommunikációs és problémamegoldó készség
  • megbízhatóság és rendszerszemlélet
  • precizitás, szakmai elhivatottság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos szakmai kihívások, stabil munkáltatói háttér
  • dinamikus, inspiratív közeg, jó munkahelyi légkör
  • versenyképes, motiváló juttatási csomag

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1118 Budapest, Budaörsi u. 62.

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor küldje magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát motivációs levelével és fizetési igény megjelölésével.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre